(021) 88889004– 88773358
تهران، ميدان ونک، نرسيده به پل همت، جنب ساختمان خورشيد، ساختمان ١٢٦٦، طبقه چهارم، واحد ١٤
مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

پیکر تراشی و لیپو

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پیکر تراشی و لیپو

یکی از محبوب ترین جراحی هایی که خانم ها به دنبال آن هستند تا زیبایی را تجربه نمایند، انجام جراحی پیکر تراشی و لیپو است. به همین دلیل از جراح فوق تخصص پلاستیک سوالات متعددی می شود که دکتر علی اکبر عطایی جراح پیکرتراشی در تهران به این سوالات پرداخته و هر کدام را به تفکیک توضیح خواهند داد.

کاندید پیکرتراشی و لیپو

سوالات متداول پیکر تراشی و لیپو

سوالاتی که از دکتر علی اکبر عطایی پرسیده می شود، شامل :

1- لیپوساکشن و پیکر تراشی برای چه افرادی مناسب است؟
2- چه انتظاراتی از پیکرتراشی می توان داشت؟
3- ارتباط پیکرتراشی با کاهش وزن چیست؟
4- جراح پیکرتراشی در تهران، تا چه میزان مجاز است تا چربی را از زیر پوست استخراج نماید؟
5- چه اقداماتی باید بعد از پیکرتراشی و لیپو انجام داد؟
6- مدت زمانی که نیاز به مرخصی و استراحت چه میزان است؟
7- نوع فعالیت هایی که می توانید بعد از جراحی انجام دهید به چه صورت است؟
8- رژیم غذایی و برنامه غذایی بعد از جراحی پیکرتراشی چیست؟

لیپوساکشن و پیکر تراشی برای چه افرادی مناسب است؟

دکتر علی اکبر عطایی جراح پیکرتراشی در تهران در خصوص پاسخ به این سوال این گونه بیان می کنند که، اولین و مهمترین نکته برای انجام این عمل، سلامت عمومی قلب، ریه و کلیه است. یعنی فردی که از نظر عملکرد این سه عضو مشکل داشته باشد یا مجاز به انجام این جراحی نمی باشد و یا باید قبل از پیکرتراشی و لیپو تمهیداتی توسط جراح و متخصص انجام شود تا با کمترین خطر و ریسک، فرد بتواند این جراحی را انجام دهد.

نکته مهم بعدی در خصوص BMI ( شاخص توده بدنی ) یا نسبت وزن به قد می باشد. اگر افرادی که خواستار انجام پیکر تراشی و لیپو هستند، دارای BMI بالایی باشند نمی توانند این جراحی را انجام دهند.

فرد مناسب برای این جراحی، باید دارای BMI مناسبی باشد تا تحت عمل جراحی قرار گیرد. بررسی شاخص توده بدنی و سلامت قلب، ریه و کلیه توسط جراح پلاستیک در مطب انجام می شود.

در صورت این که جراح پیکرتراشی در تهران، توصیه هایی در خصوص بهبود وضعیت سلامت داشته باشد، به منظور رسیدن به نتیجه مطلوب و منطقی بهتر است که تمامی نکات بیان شده انجام شود.

زیرا در صورت عدم رعایت این نکات ممکن است خطرات جانی برای افراد در پی داشته باشد.

عوامل مهم دیگر در جراحی پیکر تراشی

برخی از عوامل دیگر که در انجام پیکرتراشی و لیپو توسط جراح مهم است، عبارتند از :

  • این که میزان افتادگی پوست چه میزان باشد
  • جدار شکمی شل باشد
  • دیاستاز رکتوز بروز کرده باشد یعنی عضلات طولی قدام شکمی از یکدیگر جدا شده باشد.
  • کیفیت پوست در نتیجه جراحی بسیار مهم است
  • افراد ورزشکار و کسانی که دارای رژیم غذایی مناسب هستند، ولی تجمع چربی در ناحیه شکمی دارند نیز بهترین کاندیدای پیکرتراشی هستند.
  • افرادی که افتادگی پوست دارند، می توانند از جراحی زیبایی دیگری به نام ابدومینوپلاستی بهره ببرند که علاوه بر این که تخلیه چربی، پوست اضافی برداشته می شود.
  • در صورتی که دیاستاز و جداشدگی عضلات اتفاق افتاده باشد، اصلاح این عارضه نیز توسط جراحی زیبایی شکم امکان پذیر است.

پیکرتراشی و لیپونتیجه جراحی پیکرتراشی

انتظاراتی که می توان از نتیجه پیکر تراشی داشت، یک انتظار واقع بینانه است. به دین معنا که نه پزشک و نه مراجعه کننده، فریب تبلیغات اغوا کننده را نخورند. یعنی باید بدانیم که بدن ما ویژگی هایی دارد که این شرایط را جراح پلاستیک نمی تواند تغییر دهد.

بدن افراد را نمی توان تضمین کرد و جراحی نیز جزئی از همین بدن محسوب می شود و نمی توان نتیجه آن را ضمانت کرد.

بنابراین هر پزشکی در صورتی که در خصوص نتیجه جراحی تضمین کامل می دهد، این بیان اصلا صحیح نیست و بیمار باید شک و تردید به این صحبت ها داشته و نگاه و تصمیم جدی را به این نوع از جراحی ها داشته باشد.

انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی

در زمان انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی در تهران و یا بهترین کلینیک ممکن است تعدادی نام به بیماران پیشنهاد داده شود، دکتر علی اکبر عطایی در این خصوص توصیه می کنند که حتما در زمان انتخاب به این نکته توجه نمایید که جراح فوق تخصص پلاستیکی که تبحر و تجربه داشته باشد، هیچ زمانی با انجام تبلیغات اغوا کننده اقدام به پیکرتراشی نمی کند. در صورت مشاهده این گونه تبلیغات باید این نکته را متوجه شوید که توسط جراح فوق تخصص پلاستیک خوب این عمل ها انجام نمی شود.

بیمار باید این نکته را بداند که چه انتظاری از جراحی پیکر تراشی باید داشته باشد و میزان و سطح انتظار خود را بیان کنید.

همچنین تمامی صحبت هایی را که جراح پلاستیک در جلسات مشاوره بیان می کند را تحلیل کرده و تمامی سوالات و ابهاماتی که ممکن است به دلیل تبلیغات اشتباه در ذهنتان ایجاد شده است را بیان کرده و تا از بروز عوارض جراحی تا حدود زیادی کاسته شود.

یکی از محبوب ترین جراحی هایی که خانم ها به دنبال آن هستند تا زیبایی را تجربه نمایند، انجام جراحی پیکر تراشی و لیپو است. به همین دلیل از جراح فوق تخصص پلاستیک سوالات متعددی می شود که دکتر علی اکبر عطایی جراح پیکرتراشی در تهران به این سوالات پرداخته و هر کدام را به تفکیک توضیح خواهند داد. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به دکتر علی اکبر عطایی جراح پیکر تراشی در تهران با شماره های  02188773358 و 02188889004 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

از جمله مهمترین روش هایی که می توان بهترین جراح پیکرتراشی را شناخت و انتخاب کرد این است که به سایت انجمن جراحان پلاستیک مراجعه کرده و با جستجوی نام جراح فوق پلاستیک هر شهر، به آن مراجعه نمایید.
مراجعه به جراح فوق تخصص پلاستیک سبب می شود تا از عوارض جراحی کاسته شود. با این حال نکته همواره مهم این است که باید از جراحی، نتیجه واقع بینانه را انتظار داشته باشید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

Call Now Buttonتماس با پزشک