(021) 88889004– 88773358
تهران، ميدان ونک، نرسيده به پل همت، جنب ساختمان خورشيد، ساختمان ١٢٦٦، طبقه چهارم، واحد ١٤
دکتر علی اکبر عطایی / جوانسازی صورت / هزینه تزریق بوتاکس
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

هزینه تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس

دیده شده است که در فضای مجازی نیز قیمت و هزینه های بسیار کمی در خصوص تزریق بوتاکس اعلام می شود. دکتر عطایی در این خصوص یادآور می شوند با دیدن هزینه هایی که گفته می شود، فردی که می خواهد اقدام به تزریق بوتاکس نمایند، باید تحلیلی درباره ی انتخاب کلینیک که می خواهد در آن بوتاکس تزریق نمایند داشته باشد  و همچنین برند بوتاکس نیز بسیار مهم است.

علت هزینه های مختلف بوتاکس

بوتاکس دارای برند های مختلفی است و هر یک از این برند ها قیمت متفاوتی دارند. بنابراین یک نکته در هزینه بوتاکس، برندی است که برای شما استفاده می شود.

دومین نکته را که دکتر عطایی فوق تخصص جراح پلاستیک اعلام می کنند، این است که آن مقدار دارویی که لازم است برای بدن شما استفاد شود و واحد بوتاکسی که برای بدن شما نیاز است متفاوت است.

هزینه تزریق بوتاکس

حال اگر در کلینیکی از برند های ارزان قیمت استفاده شود، تزریق بوتاکس کنند و یا داروی مورد استفاده را رقیق نمایند و در نواحی مختلف تزریق شود اما دوز مورد نیاز تزریق بوتاکس درست و مناسب نباشد، 3 اتفاق می افتد:

  • ممکن است فرد نتیجه ی دلخواه خود را از تزریق بوتاکس به دست نیاورد.
  • اثر کوتاه مدت تزریق بوتاکس و نارضایتی از این مورد
  • آنتی بادی هایی که در بدن فرد به علت بوتاکس تولید می شود، باعث می شود تا فرد حتی نتواند در آینده از بوتاکس استفاده نماید.

بنابراین باید، تزریق بوتاکس را نزد پزشکان و کلینیک های معتبر انجام دهید تا اطمینان داشته باشید که :

  • برندی که برای تزریق استفاده می کنند، مورد تایید باشد
  • مقدار دوز بوتاکسی که برای درمان شما لازم است به طور کامل استفاده شود.
  • در خصوص هزینه کاملا سوالات خود را بپرسید.
  • سپس انتخاب نمایید که نزد کدام پزشک و کلینیک انجام دهید.

نکته ی مهم این است که درمان و تزریق بوتاکس به طور صحیح و کامل انجام شود. انتخاب بهترین مرکز و پزشک ماهر که بتواند نتیجه بهتری را برای شما به ارمغان آورد، نیز بسیار مهم است.

با این حال تاثیر میزان تزریق بوتاکس بین 3 الی 6 ماه است و این تاثیر خود دارو است و نباید بیش از این نباید از بوتاکس و میزان ماندگاری آن انتظار داشت. این برای برند های معتبر می باشد.

در صورتی که از برند های نامعتبر و یا ازران قیمت و در مکان های نامعتبر انجام دهید نیز باید مراقبت عوارض این نوع تزریقات باشید.

به همین دلیل دکتر عطایی توصیه می نمایند که در کلینیک های معتبر و برند های مناسب برای تزریق بوتاکس استفاده شود .

تزریق بوتاکس در چه نواحی انجام می شود

این سوالی است که بسیاری از مراجعین دکترعطایی فوق تخصص جراحی پلاستیک می پرسند.

دکتر عطایی در پاسخ به این دوستان این گونه بیان می کنند که به صورت عمومی در نواحی خط اخم، ناحیه پیشانی و چین های پنجه کلاغی کناره چشم و لیفت ابرو از بوتاکس استفاده می شود.

ولی بوتاکس در موارد اختصاصی تری هم کاربرد داشته و تزریق می شود. به طور مثال تزریق بوتاکس چین های گردنی و لیفت صورت، عدم تقارن حرکات و عضلات صورت و اختلال در حرکت لب ها، نمایان بودن دندان ها بالایی و بسیاری از اختلالات انیمیشنی و حرکتی صورت را حدودی برطرف خواهد کرد.

با این حال تزریق بوتاکس در مواردی که نیاز به پر کردن چین دارد و در حقیقت این چین ها به دلیل کاهش حجم در فرد ایجاد شده است، کارایی ندارد. به طور مثال فردی که دارای چین خنده ی عمیق است، این چین با تزریق بوتاکس پر نمی شود و باید با فیلر یا ژل این کار ها را انجام دهد . یا افرادی که زیر پلک تحتانی شان حالت پف دارد، حتی اگر در این ناحیه بوتاکس تزریق شود، شرایط بد تر می شود و راه های درمان این گروه از افراد چیز دیگری است و تزریق بوتاکس در این موارد کارایی ندارد.

تزریق بوتاکس یکی از روش های جوانسازی صورت است که بسیار در بین خانم ها و آقایان متداول است با این حال بسیاری از این افراد بدون توجه به برند بوتاکس هزینه های مختلفی پرداخت می کنند. این را باید دانست که هزینه تزریق بوتاکس نیز به دلایل مختلفی متفاوت است.  دکترعلی اکبرعطایی ‎فوق تخصص جراحى پلاستيك و زيبايي نیز در این خصوص توضیحاتی را به افراد قبل از تزریق بوتاکس ارائه می دهند تا از میزان عوارض کاسته شود. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره های  02188773358 و 02188889004 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

در نتیجه بوتاکسی را باید در همان نواحی و برای اهدافی که برای آن از قبل تعریف شده است، استفاده کرد. دکتر عطایی متذکر می شوند که تزریق بوتاکس توسط پزشکی که نسبت به هر یک از موارد فوق مانند تزریق بوتاکس، فیلر و یا ژل مهارت کافی داشته باشد، تزریقات انجام شود.

با توجه به میزان مورد استفاده و ناحیه درمان نیز هزینه تزریق بوتاکس هم متفاوت خواهد بود.

مقالات مرتبط در خصوص تزریق بوتاکس 

تزریق بوتاکس 

اقدامات لازم قبل از تزریق بوتاکس 

بوتاکس چیست

میزان ماندگاری بوتاکس

عوارض تزریق بوتاکس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران
عضو رسمى انجمن جراحان پلاستیک و زیبایى ایران
رتبه اول بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک در کشور
با بیش از 17 سال سابقه جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی در تهران

مقالات مرتبط
لیفت چانه و گردن

لیفت چانه و گردن

لیفت چانه و گردن داشتن گردنی صاف و برازنده باعث می شود تا چهره و تصویری زیبا برای فرد تداعی شده و برای بهبود ظاهر کلی فرد...

درمان تلانژکتازی پوست

درمان تلانژکتازی پوست

درمان تلانژکتازی پوست برخی از افراد با عارضه  تلانژکتازی به مطب دکتر عطایی فوق تخصص پلاستیک مراجعه می کنند و از داشتن این...

میزان ماندگاری بوتاکس

میزان ماندگاری بوتاکس

میزان ماندگاری بوتاکس از شایع ترین سوالاتی که از دکتر عطایی فوق تخصص جراح پلاستیک پرسیده می شود، این است که میزان ماندگاری...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *