مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

لیپوساکشن بازو ها

لیپوساکشن بازو ها

بازو ها از تاثیر گذارترین اعضای بدن در تناسب اندام هستند. افراد زیادی با انجام تمرینات ورزشی هنوز دارای چربی اضافی در بازو های خود هستند. متاسفانه بازو ها از نظر ژنتیکی به عنوان منبع جمع آوری چربی ها شناخته شده اند و رژیم و ورزش های سخت در اکثر موارد نمی تواند لایه های چربی را به طور کامل از بین ببرد. علاوه بر ژنتیک عواملی مانند سن و جنسیت نیز در این اتفاق اثر گذار هستند.
دکتر علی اکبر عطایی در خصوص لیپوساکشن بازو به عنوان روشی به منظور اصلاح فرم بازو می پزدارد.

لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازو یکی از روش های برداشتن چربی و جراحی زیبایی بر روی بازو است که به منظور کاهش بافت چربی در قسمت بازو می پردازد.
در لیپوساکشن بازو چربی های اضافی توسط کانول ها استخراج می شود با این حال ممکن است فرد بعد از این جراحی ، نیاز به انجام جراحی زیبایی بازو به منظور برداشتن بافت اضافی پوست و چربی باقیمانده باشند.

کاندید لیپوساکشن بازو چه افرادی هستند؟

دکتر علی اکبر عطایی در پاسخ به افرادی که تصمیم به انجام این جراحی گرفته اند، بیان می کنند که لیپوساکشن بازو روش جایگزین ورزش و رژیم غذایی نیست.
این برای افرادی مناسب است که با تلاش های فراوانی که برای کاهش حجم بازو های خود داشته اند، نتوانسته اند به نتیجه رضایت بخشی برسند.
به همین دلیل همه افراد کاندید این روش جراحی نخواهند بود. بنابراین نیاز به مشاوره قبل از جراحی لیپوساکشن بازو دارند.
لیپوساکشن بازو بر روی تمامی خانم ها و آقایانی که از نظر سلامت جسمی در وضعیت مطلوبی هستند، انجام می شود. مخصوصا در افرادی که دارای حجم زیاد چربی در این ناحیه هستند. که البته بعد از تایید جراح این اقدام صورت می گیرد.
در این جراحی هر دو بازو مورد بررسی قرار می گیرد . فقط در بازو و تا آرنج این جراحی انجام می شود.
در افرادی که با دلیل کاهش وزن نیز دارای بافت و پوست اضافی در بازو ها هستند و یا بعد از جراحی، به دلیل حذف چربی، پوست اضافی در این ناحیه دارند، باید تحت جراحی زیبایی بازو قرار گرفته و این موارد توسط جراح اصلاح شود.
با این حال بهترین جراح لیپوساکشن در تهران همواره حذف بهینه چربی از بازو ها را در نظر دارد. زیرا میزان کمی چربی بروی بازو ها امری طبیعی است و نباید به طور کامل از برداشته شود.

نحوه انجام جراحی لیپوساکشن بازو

در ابتدا جراح لیپوساکن در تهران، بیمار را برای جراحی آماده می کند. لیپوساکشن بازو با بی حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی انجام می شود که با توجه به شرایط بیمار انتخاب می شود. سپس چندین برش کوچک برای عبور کانول ها بر روی مناطق مختلف بازو زده می شود و چربی بعد از تبدیل شدن به مایع توسط دستگاه مکش شده و خارج می شود.
این برش ها بسیار کوچک و کم است و به مرور زمان از بین می رود. ولی در افرادی که نیاز به جراحی زیبایی بازو هستند، نیز برشی زیر بازو زده می شود که بعد از گذشت حداکثر یک سال محل برش و جراحی محو می شود و در دیدرس نمی باشد.
در برخی از افراد لیپوساشکن بازو با لیپوساکشن پشت کمر و نیمه فوقانی بالای بدن همزمان انجام می شود که موجب تناسب اندام می شود.

لیپوساکشن بازو

مراقبت های بعد از لیپوساکشن بازو

  • پس از انجام عمل لیپوساکشن بازو ، کبودی امری طبیعی است و به مرور زمان درمان می شود.
  • پوشیدن لباس های مخصوص مانند گن بعد از جراحی به منظور کاهش تورم و کبودی بسیار کمک کننده است. همچنین باعث می شود تا فرم جدید بازو حفظ شود.
  • گن مخصوص با مدت دو هفته و به طور 24 ساعته باید پوشیده شود.
  • به راحتی بعد از جراحی می توان به محل کار و فعالیت خود بازگشت .
  • از انجام فعالیت های سنگین به مدت 2 هفته باید خودداری کرد.
  • دارو های مسکن و آنتی بیوتیک توسط جراح تجویز می شود که دارو های مسکن در صورت نیاز مصرف شود.
  • نتیجه جراحی بعد از گذشت یک الی دو ماه از جراحی در افراد قابل مشاهده می باشد.
لیپوساکشن بازو یکی از روش های برداشتن چربی و جراحی زیبایی بر روی بازو است که به منظور کاهش بافت چربی در قسمت بازو می پردازد.دکتر علی اکبر عطایی “جراح پلاستیک خوب در تهران” در خصوص لیپوساکشن بازو و روش های  آن مواردی را بیان می کنند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به دکتر علی اکبر عطایی با شماره های  02188773358 و 02188889004 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هزینه لیپوساکشن بازو

براورد هزینه جراحی لیپوساکشن بازو بعد از بررسی برخی از موارد توسط جراح لیپوساکشن در تهران و همچنین سایر موارد نیز به دست می اید و قابل پیش بینی نیست.

برخی از مواردی که در هزینه تاثیر گذار است عبارتند از:

– آزمایشگاههای قبل از عمل

– خرید گن مخصوص

– هزینه محل جراحی

– دستمزد جراح

– دارو های بعد از جراحی

– میزان جراحی مورد نیاز

– هزینه لیپوساکشن بازو

– هزینه بستری در مرکز جراحی یا بیمارستان

سخن آخر

انجام جراحی لیپوساکشن بازو برای افرادی توصیه می شود که دارای حجم زیاد چربی در این ناحیه بوده و بعد از انجام ورزش و داشتن رزیم غذایی به نتیجه مطلوب نرسیده اند. دکتر علی اکبر عطایی این نکته را بیان می کنند که به بهترین جراح لیپوساکشن بازو در تهران مراجعه نمایید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران
عضو رسمى انجمن جراحان پلاستیک و زیبایى ایران
رتبه اول بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک در کشور
با بیش از 17 سال سابقه جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی در تهران

برچسب ها:
مقالات مرتبط
بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران

قبل از آن که در خصوص ویژگی های بهترین جراح پلاستیک صحبت نماییم، می خواهیم اطلاعات مهمی در رابطه با وظایف و یا خدماتی که یک...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *