(021) 88889004– 88773358
تهران، ميدان ونک، نرسيده به پل همت، جنب ساختمان خورشيد، ساختمان ١٢٦٦، طبقه چهارم، واحد ١٤
دکتر علی اکبر عطایی / لاغری و پیکر تراشی / عوارض بعد از جراحی زیبایی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

عوارض بعد از جراحی زیبایی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

عوارض بعد از جراحی زیبایی

تمامی دارو ها، اقدامات و عمل جراحی دارای عوارض می باشند که بسیاری از آن ها اجتناب ناپذیرهستند ولی در کل منافع بر عوارض ارجعیت دارند. با همکاری بین پزشک و بیمار و دقت در بیان مسائل و مشکلات بیماری ها و مصارف دارویی و هرگونه عادت و رفتار پزشک شما می تواند در جهت کاهش خطرات و عوارض به شما کمک کند. پس هرگونه سابقه بیماری، آلرژی، جراحی، مصرف دارو و انواع مسکن، دخانیات و … را به پزشک خودتان اطلاع دهید.

عوارض بعد از جراحی زیبایی

تصمیم در خصوص جراحی زیبایی 

قبل از تصمیم نهایی در مورد موضوع مورد نظر خودتان حتما، تمام سوالات عوارض بعد از جراحی زیبایی، منافع، درما نهای جایگزین و هزینه های مرتبط را از پزشک خودتان بپرسید.

در مواردی که عارضه ای رخ بدهد اعتماد خود به پزشک را تقویت کنید و با همکاری همدیگر در بهبود شرایط تلاش کنید و به توصیه های جراح پلاستیک خود گوش کنید و مطابق برنامه جلو بروید تا بهترین نتیجه ممکن را به دست آورید.

حتما قبل از تصمیم نهایی در مورد موضوع مورد نظرتان با همسر، والدین و کسانی که دخالت مستقیم در زندگی شما دارند مشورت نمایید و عوارض و منافع موضوع را کامل برای آن ها شفاف سازی نمایید ولی در نهایت تصمیم گیرنده نهایی خودتان باشید.

در عمل های زیبایی توجه داشته باشید که سلیقه افراد متفاوت است و از طرفی واکنش بافت زنده به جراحی به صورت صد در صد قابل پیش بینی نیست، نبابراین هدف از جراحی بهتر شدن نسبی است.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک به همراه یک تیم خبره می تواند از میزان این عفونت ها بکاهد .دکتر علی اکبر عطایی ‎فوق تخصص جراحى پلاستیک و زیبایی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های پلاستیک می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره های  02188773358 و 02188889004 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

اطلاعات مورد نیاز بعد از جراحی زیبایی 

برگه ی اطلاعات ضروری، بایدها و نباید ها و مراقبت های قبل و بعد از عمل را حتماً در مطب دریافت نمایید و با دقت مطالعه کنید. هرگونه سوالی داشته باشید بصورت حضوری یا از طریق تلفن بپرسید.

بیشتر بدانید
جراحی زیبایی ران ها

اگر چه خطرات و عوارض در اقدامات پزشکی همواره وجود دارد ولی قبل از تصمیم نهایی به عمل جراحی از صلاحیت علمی پزشک خود اطمینان حاصل کنید.

در سایت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران به آدرس www.plasticsurgeons.ir اسامی تمام پزشکان فوق تخصص جراح پلاستیک قابل دسترس است. فریب تبلیغات و عناوین غیر واقعی را نخورید.

هزینه پرداختی شما شامل : هزینه کلینیک، داروها و مواد مصرفی داخل کلینیک، هزینه پزشک بی هوشی، حق العمل جراح و کسر مالیات آن می باشد.

بسیاری از این هزینه ها در اختیار و تحت مسئولیت جراح نیستند.

برخی از جراحی های پلاستیکی که توسط دکتر عطایی انجام می شود:

ابدومینوپلاستی

لیپوساکشن 

جراحی زیبای ران ها

لیفت سینه 

پروتز سینه 

جراحی بینی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 10 =

Call Now Buttonتماس با پزشک