دکتر علی اکبر عطایی / لاغری و پیکر تراشی / جراحی زیبایی شکم در مردان
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

جراحی زیبایی شکم در مردان

جراحی زیبایی شکم در مردان

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان برای بسیاری از خانم ها جزو رایج ترین جراحی های زیبایی به شمار می رود. اما باید بدانید که جراحی زیبایی شکم علاوه بر محبوبیت در بین خانم ها در آقایان نیز محبوبیت داشته و بسیاری از آقایان به دنبال داشتن تناسب اندام هستند. به همین دلیل است که جراحی زیبایی شکم در مردان در حال افزایش است . به همین دلیل دکتر علی اکبر عطایی فوق تخصص جراحی پلاستیک نیز در ادامه این مقاله به نکاتی در خصوص این جراحی زیبای برای مردان می پردازند.

جراحی زیبایی شکم در مرداناما علت انجام جراحی زیبایی شکم در مردان این است که می خواهند علاوه بر داشتن تناسب اندام شکمی ورزشکاری و سفت تر داشته باشند.

علت انجام جراحی شکم در مردان چیست؟

زمان همه چیز را تحت تاثیر قرار می دهد. با افزایش سن، پوست و بافت همه بخش های بدن کشیده می شود و پایین می آید . همچنین پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. این کاهش خاصیت الاستیک پوست تاثیر منفی بر روی بدن شما می گذارد. این افتادگی پوست در آقایان بیشتر مشاهده می شود مخصوصا در ناحیه شکم و گردن که بیشتر در معرض دید هستند.

روش های غیر جراحی مانند ورزش و رژیم غذایی سالم همیشه می تواند در کاهش این عوارض کمک نماید. با این حال در برخی از افراد بهترین گزینه جراحی شکم است که می تواند به فرد کمک نماید. مهمترین نکته ای که دکتر عطایی در این بین بیان می کنند، این است که زمانی که تصمیم به جراحی زیبایی شکم گرفتید، حتما با یک جراح پلاستیک معتبر و ماهر در این خصوص مشورت نمایید.

جراحی زیبایی شکم در مردان

شکم احتمالا تنها ناحیه ای است که بزرگ و افتاده شدن آن در تناسب اندام اکثر مردان تاثیر منفی می گذارد. بسیاری از اقایان خواهان شکمی صاف و یک دست هستند که عضلات آن به حالت six-pack باشد. با این حال افزایش سن و سبک زندگی های امروز حتی با وجود رژیم غذایی و ورزش مناسب همچنان باعث شده تا شکم آن ها بزرگ بوده و این آزار دهنده است. چربی هایی که خارج دیواره شکمی قرار می گیرد، را می توان با جراحی برداشت و شکمی صاف و یک دست داشت.

چه افرادی می توانند جراحی شکم را در مردان انجام دهند؟

دکتر عطایی جراح پلاستیک در خصوص این سوال این گونه توضیح می دهند که، کاندیدای مردی ایده آل برای چنین جراحی است که از نظر پزشکی در سلامت کامل به سر ببرد. همچنین از انجام این جراحی زیبایی انتظارات واقع بینانه ای داشت باشد و نخواهد تا همانند عکس های روی مجلات و یا ورزشکاران بدنسازی شوند. علاوه بر موارد فوق، داشتن وزن مناسب با توجه به افرادی که دارای چربی های دور شکمی زیادی هستند و ورزش و رژیم غذایی مناسبی ندارند ، کمک نماید و باعث کاهش وزن شود.

جراحی زیبایی شکم چند روش دارد؟

برای انجام جراحی زیبایی شکم چندین روش وجود دارد . هر تکنیک و روش با توجه به شرایط فرد، آناتومی، زیبایی و همچنین میزان جراحی مورد نیاز انتخاب می شود. در بیشتر روش هایی که برای جراحی زیبایی شکم مورد استفاده قرار می گیرد، هدف از انجام آن این است که عضلات شکم سفت شده و پوست اضافی برداشته شود.

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان برای بسیاری از خانم ها جزو رایج ترین جراحی های زیبایی به شمار می رود. اما باید بدانید که جراحی زیبایی شکم علاوه بر محبوبیت در بین خانم ها در آقایان نیز محبوبیت داشته است. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به دکتر عطایی  فوق تخصص جراحی پلاستیک با شماره های  02188773358 و 02188889004 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

جراحی زیبایی شکم در مردان به چه صورت انجام می شود؟

جراح زیبایی شکم، با ایجاد برش که معمولا زیر خط کمر بند و زیر قسمت تحتانی شکم است جراحی را آغاز می کند. برای آن که بتوان جراحی زیبایی شکم را انجام دارد در برخی از افراد که دارای پهلو های دارای چربی هستند، از لیپوساکشن استفاده می شود و چربی ها خارج می شود. در آقایانی که خواهان داشتن شکم شش تکه یا همان six-pack هستند نیز امکان جراحی هایی برای تغییر فرم شکم وجود دارد.

آیا مشاوره قبل از جراحی زیبایی شکم در مردان نیاز است؟

دکتر عطایی به افرادی که می خواهند جراحی زیبایی شکم انجام دهند، توصیه می کنند که حتما و در اولین قدم با یک فوق تخصص جراحی پلاستیک که عضو انجمن جراحان پلاستیک باشد نیز مشورت نمایید. زیرا این جراحی اگر زیر نظر بهترین جراح زیبایی شکم انجام شود، نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت. همچنین در خصوص محل جراحی و تمامی مواردی که نیاز است بدانید و سواالات خود را که از این جراحی دارید حتما بپرسید.

همچنین می توانید برای اطمینان از انتخاب جراح زیبایی شکم خود در اینترنت نیز جستجو نمایید.

دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران
عضو رسمى انجمن جراحان پلاستیک و زیبایى ایران
رتبه اول بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک در کشور
با بیش از 17 سال سابقه جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی در تهران

برچسب ها:
مقالات مرتبط
عوارض بعد از جراحی زیبایی

عوارض بعد از جراحی زیبایی

تمامی دارو ها، اقدامات و عمل جراحی دارای عوارض می باشند که بسیاری از آن ها اجتناب ناپذیرهستند ولی در کل منافع بر عوارض...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *