(021) 88889004– 88773358
تهران، ميدان ونک، نرسيده به پل همت، جنب ساختمان خورشيد، ساختمان ١٢٦٦، طبقه چهارم، واحد ١٤
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

جراحی زیبایی ران ها

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

جراحی زیبایی ران ها

از جمله جراحی های زیبایی ران ها، لیپوساکشن ران هاست.  می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این جراحی زیبایی به خصوص به ادامه مقاله رجوع نمایید تا به تمامی سوال هایتان پاسخ داده شود.

چرا لیپوساکشن بر روی ران ها انجام می شود؟

قبل از آن که علت این سوال را پاسخ دهیم باید این نکته را بیان نمود که در بین خانم ها و آقایان، خانم ها دارای بیشترین میزان رگه های چربی در ران های خود هستند. وجود چربی های زیاد در این ناحیه سبب می شود تا خانم ها در زمان پوشیدن لباس های مختلف دچار مشکل شوند.

میزان تجمع چربی در ران ها متفاوت است . در برخی از خانم ها چربی ها در دیواره های بیرونی جمع می شود که این باعث می شود تا فرد کوتاه تر و چاق تر به نظر برسد. همچنین ممکن است به پهلو ها هم برسد و تناسب اندام خانم ها را بر هم بریزد.

جراحی زیبایی ران ها

برخی از خانم ها در دیواره ی داخلی ران هایشان تجمع بیش از حد چربی دارند که برایشان بسیار آزار دهنده است.

بیشتر بدانید
مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

داشتن چنین شرایطی سبب می شود تا فرد اقدام به انجام لیپوساکشن ران ها نماید.

کدام بخش از ران ها را می توان لیپوساکشن نمود؟

در تمامی بخش ها شامل ران های داخلی، خارجی و اطراف زانو می توان لیپوساکشن انجام داد. برای انجام جراحی زیبایی ران باید به متخصص جراح پلاستیک مراجعه شود.

 انجام لیپوساکشن بر روی ران بیرونی، اغلب شامل لیپوساکشن بخش های خارجی ران می شود. ممکن است برخی از افراد نیاز به انجام لیپوساکشن ران ها و باسن نیز به طور همزمان باشند که در این نوع از جراحی زیبایی با توجه به نظر پزشک و بیمار می توان همزمان انجام داد.

انواع لیپوساکشن ران

لیپوساکشن ران ها انواع مختلفی دارد که با توجه به میزان چربی و محل تجمع چربی انتخاب می شود. در برخی از افراد فقط یک برآمدگی کوچک است و نیاز به جراحی های عمیق و زیاد ندارد. ولی در برخی از افراد به دلیل حجم زیاد چربی نوع لیپوساکشن و جراحی کمی متفاوت می شود.

آیا می توان فقط یکی از ران ها را لیپوساکشن نمود؟

با توجه به این که باید تقارن در ران ها حفظ گردد این ممکن نیست. مگر در شاریط خاص جسمی فرد که با تشخیص متخصص جراح پلاستیک انجام می شود.

اقدادمات بعد از انجام لیپوساکشن ران ها

با توجه به شرایط لیپوساکشن  و فیزیکی فرد، فرد ممکن است نیاز به بستری شدن، داشته باشد. فرد بعد از انجام جراحی زیبای ران ها بین یک روز الی یک هفته ممکن است با توجه به تجویز جراح پلاستیک بستری باشد.

بیشتر بدانید
لیپوابدومینوپلاستی چیست؟

پوشیدن گن مخصوص به مدت دو هفته بعد از جراحی الزامی است. بعد از گذشت این دو هفته ، فرد به پزشک مراجعه می نمایید. بعد از معاینه پزشک، فرد با توجه به تجویز پزشک باید مجددا گن بپوشد.

انجام تمامی مراقبت های بعد از لیپوساکشن ران ها توسط فوق تخصص جراح پلاستیک بیان می شود و باید رعایت گردد.

لیپوساکشن ران داخلی چیست؟

انجام لیپوساکشن ران داخلی به منظور کاهش چربی های داخل ران هاست که باعث ایجاد سایش بین ران ها شده و فرد را آزار می دهد. در این نوع از لیپوساکشن، جراح زوایای زانو همچنین تقارن پاها نیز را حفظ می کند.

لیپوساکشن ران خارجی چیست؟

لیپوساکشن ران خارجی برای ایجاد ظاهری زیبا و همچنین کاهش چربی های بیرونی ران انجام می شود. افرادی که به دلیل ژنتیک، چاقی طولانی مدت و یا عدم ورزش و رژیم غذایی نامناسب دارای حجم چربی های ران بیرونی هستند باید این نوع از جراحی زیبایی ران ها را انجام دهند.

https://www.drlanzer.com.au/liposuction/thigh/

مقالت مرتبط زیر را بخوانید

ابدومینوپلاستی

لیپوساکشن

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =

Call Now Buttonتماس با پزشک