بهترین جراح لیپوساکشن در تهران

بهترین جراح لیپوساکشن در تهران

انتخاب یک جراح برای لیپوساکشن، مهمترین انتخاب زندگی است زیرا در تاثیری در تمام سال های آتی زندگی تان خواهد گذاشت. یک انتخاب خوب می توند احساس بهتری برای سال های طولانی در فرد ایجاد نماید. از سوی دیگر انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن می تواند از انجام جراحی های اضافی و یا بروز بیماری های دیگر پیشگیری نماید.

اکنون می خواهیم ویژگی های بهترین جراح لیپوساکشن را در اختیارتان بگذاریم.

انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن به همراه یک تیم خبره می تواند در نتیجه جراحی پلاستیک و زیبایی موثر باشد .دکتر علی اکبر عطایی ‎فوق تخصص جراحى پلاستيك و زيبايي با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های پلاستیک می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره های  02188773358 و 02188889004 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

اطمینان پیدا کنید که انتخاب جراح لیپوساکشن به درستی انجام شده است

زیرا بسیاری از پرشکان عمومی با دریافت مدارک جراحی اقدام به انجام چنین جراحی هایی می کنند پس در خصوص سابقه کار و مهارت های آن ها حتما اطمینان حاصل نمایید. ولی جراحی که فوق تخصص جراحی پلاستیک است نیز می تواند به راحتی لیپوساکشن را انجام دهد زیرا تخصص جراحی پلاستیک را دارد.

در خصوص نوع و میزان جراحی با بهترین جراح لیپوساکشن خود صحبت نمایید.

زمانی که می خواهید لیپوساکشن انجام دهید با توجه به ناحیه مورد نیاز برای این نوع از جراحی زیبایی، از جراح پلاستیک خود نحوه انجام جراحی را بپرسید و توصیح بخواهید. بهترین جراح لیپوساکشن با توجه به ناحیه مورد نیاز مانند شکم، ران ها، پهلو، بازو و مابقی بخش های بدن توضیحات و مراقبت هایی را در اختیار بیمار می گذارد.

چه سوالاتی را باید از جراح  باید بپرسید:

  • من در کدام بخش از بدنم نیاز بیشتری به انجام جراحی لیپوساکشن است؟
  • چند سال است که این روش را انجام داده اید؟
  • چند بار این نوع روش را انجام داده اید؟

جراحی را انتخاب نماید که به شما و جراحی مورد نیاز شما احترام بگذارد

افراد زیادی به دلیل توصیه مابقی دوستان و یا صرفا مشاوره با یک جراح پلاستیک می خواهند جراحی لیپوساکشن و یا هر جراحی دیگری را انجام دهند باید این نکته را بیان نمود که در زمان مشاوره با جراح پلاستیک علاوه بر این که به نظر شما باید احترام گذاشته شود باید بیمار به توصیه های جراح لیپوساکشن در خصوص نیاز و یا حتی عدم نیاز توجه نمایید. زیرا با توجه به جربیات و مهارت های جراحی می تواند بسیار کمک کننده باشد.

انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن و تیم مربوطه

انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن و تیم جراحی نیز بسیار مهم است زیرا علاوه بر این که بر نتیجه جراحی تاثیر گذار است، باید فرد با جراح و تیم احساس راحتی نماید تا بتواند این جراحی را انجام دهد .

تمامی موارد فوق باید مدنظر بیمار باشد و در انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن خود بهترین تصمیم را بگیرد.

پاسخ گویی جراح

قبل و بعد از انجام جراحی لیپوساکن، جراح باید به تمامی سوالات و ابهامات بیمار پاسخ دهد. زیرا ممکن است برای فرد سوالاتی در خصوص جراحی و یا بعد از جراحی پیش آید که بسیار مهم است.

به طور مثال در خصوص مراقبت های بعد از لیپوساکشن، پوشیدن گن های مخصوص و یا زخم های ایجاد شده در محل لیپوساکشن و همچنین عوارضی (درد، کبودی، تورم) که ممکن است بعد از لیپوساکشن فرد به آن مبتلا شود را باید جراح پاسخ دهد.

https://www.americanboardcosmeticsurgery.org/patient-resources/choosing-a-cosmetic-surgeon/

مقالت زیر را مطالعه نمایید:

جراحی لیپوساکشن 

جراحی زیبایی ران ها 

ابدومینوپلاستی