دکتر علی اکبر عطایی / عمل زیبایی صورت / بهترین جراح زیبایی پلک در شهریار
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین جراح زیبایی پلک در شهریار

بهترین جراح زیبایی پلک در شهریار

قبل از آن که در خصوص ویژگی های بهترین جراح زیبایی پلک صحبت نماییم و به شما در انتخاب جراح پلک خوب در شهریار کمک نماییم، کمی در خصوص جراحی زیبایی پلک، کاندید جراحی پلک و و مواردی که باید در این خصوص اطلاع داشته باشید را بیان خواهیم کرد.

دلایل جراحی پلک

افتادگی پلک

یکی از دلایل اصلی که افراد جراحی زیبایی پلک انجام می دهند، افتادگی پلک می باشد. زیرا در این افراد، پوست حالت ارتجاعی خود را از دست داده است و ظاهر فرد بعد از جراحی نیز جوانتر به نظر می رسد.
برخی از افراد نیز بلفاروپلاستی یا همان جراحی زیبایی پلک را به منظور بهبود دید انجام می دهند. زیرا بسیاری از افراد به دلیل افتادگی شدیدی که در ناحیه پلک ها دارند، بعد از انجام این نوع از جراحی پلک زاویه دید بهتر می شود و علاوه بر این ظاهر چشم ها نیز اصلاح شده و جوانتر می شود.

بلفاروپلاستیدر جراحی زیبایی پلک چه اقداماتی صورت می گیرد؟

در جراحی زیبایی پلک یا همان بلفاروپلاستی، ماهیچه ها و پوست اضافی و در برخی از افراد نیز چربی هایی از پلک فوقانی و تحتانی برداشته می شود.
در برخی از افراد صرفا برداشتن پوست اضافی و بهبود وضعیت عضله ها باعث می شود تا ظاهر پلک و چشم ها اصلاح شود.

بلفاروپلاستی پلک بالا

بلفاروپلاستی پلک بالا که در برخی از اوقات آن را با نام لیفت چشم یاد می کنند( ولی نباید با جراحی افتادگی پلک اشتباه گرفته شود) جراحی است که به منظور بالا بردن موقعیت پلک فوقانی و سفت کردن عضله و تاندون های اطراف چشم انجام می شود. در صورتی که پوست اضافی داشته باشد، طی جراحی زیبایی پلک پوست اضافی برداشته می شود.

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک همانطور که از اسمش پیداست، به منظور زیبایی انجام می شود و برعکس موارد فوق هیچ گونه ضروریت پزشکی ندارد و صرفا برای زیبایی ظاهر انجام می شود.
متاسفانه با گذشت زمان و افزایش سن، وراثت و شیوه زندگی ممکن است پلک ها گاهی دچار پیری و افتادگی می شود. همچنین ممکن است چروکیده شود.

کشش های پلک، ضعیف بودن ماهیچه ها و بزرگ شدن کیسه های چربی از دلایل جراحی زیبایی پلک می باشد.
از نظر زیبا شناسی این جراحی سبب می شود تا چشمان حالتی زیبا داشته و حالت خستگی چشم ها از بین برود.

چه جراحانی می توانند جراحی زیبایی پلک انجام دهند؟

بعضی از متخصص های چشم که دوره تکمیلی را گذرانده اند و جراحان فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمیمی توانند بلفاروپلاستی انجام دهند ولی برای انجام این جراحی توصیه می شود تا به جراح فوق تخصص پلاستیک مراجعه شود زیرا این پزشکان به دلیل تجربه بالای جراحی در این حوزه به راحتی می توانند نتیجه رضایت بخشی را ایجاد نمایند.

جراحان فوق تخصص پلاستیک و ترمیمی بدلیل اشراف کامل به تمام آناتومی صورت و بدن می‌توانند این عمل را بصورت منفرد یا در عملهای ترکیبی صورت انجام دهند

با این حال دکتر علی اکبر عطایی جراح پلک در شهریار به افراد این نکته را بیان می کند که باید نسبت به این جراحی نتیجه منظقی داشت و نمی توان تغییرات زیادی را در این ناحیه ایجاد نماید.

بهترین جراح زیبایی پلک در شهریارچه زمانی بلفاروپلاستی مورد نیاز است؟

همانطور که بیان شد، بلفاروپلاستی به دو دلیل زیبایی و درمانی انجام می شود. در صورتی که افتادگی پلک باعث کاهش میدان دید شود و بینایی را تحت تاثیر قرار دهد، این جراحی درمانی محسوب می شود و باید در اسرع وقت انجام شود زیرا ممکن است باعث کاهش بینایی شود. جراحی درمانی پلک همچنین در افرادی که نمی توانند از لنز های تماسی به دلیل ایجاد پوست اضافی پلک استفاده کنند، نیز انجام می شود.

سایر دلایل جراحی درمانی پلک

– چین خوردگی پوست اضافی پلک بر روی هم
– بروز درد و ناراحتی در عضلات پیشانی به دلیل ایجاد فشار برای بالا نگه داشتن عضلات ابرو و پلک

مراقتب های بعد از جراحی پلک

با توجه به نوع و میزان جراحی ممکن است جراح مراقبت هایی خاص و با توجه به شرایط بیمار عنوان کند که در ادامه دکتر علی اکبر عطایی جراح پلک در شهریار در خصوص این مراقبت ها توضیحات مختصری خواهند داد.
برخی از مراقبت ها عبارتند از :

– عدم استفاده از لنزهای تماسی و چشمی به مدت 2 هفته
– استفاده از دارو های ترمیم زخم و تجویزی طبق دستور پزشک
– کم کردن ساعت استفاده از موبایل و تلویزیون
– استفاده از قطره های چشم
– پیشگیری ای خشکی چشم
– عدم دست کاری محل جراحی
– عدم ایجاد فشار به محل جراحی
– عدم انجام فعالیت های شدید بدنی
– استفاده از کمپرس سرد در نواحی اطراف جراحی
حال نوبت صحبت در خصوص ویژگی های بهترین جراح زیبایی پلک در شهریار است که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

بهترین جراح زیبایی پلک در شهریار

بهترین جراح زیبایی پلک باید در وهله اول آشنایی کامل با آناتومی چشم، پلک و پیشانی داشته باشد و بیمار را از همه جوانب بسنجد تا با توجه به نیاز بیمار جراحی را انجام دهد.

در برخی از افراد نیاز است علاوه بر جراحی درمانی، عمل زیبایی صورت گیرد و یا همزمان با آن بر روی عضلات پیشانی نیز کار شود.

دکتر عطایی ‎فوق تخصص جراحى پلاستيك و زيبايي برای انجام جراحی زیبایی بینی  با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی زیبایی پلک در شهریار  می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره های 02188773358 و 02188889004 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

همچنین جراح زیبایی پلک باید تبحر و تجربه کافی در این نوع از جراحی را داشته باشد. برای به دست آوردن میزان تجربه جراح می توانید نمونه کار های قبلی جراح را مشاهده نمایید.

برای شناخت بهترین جراح زیبایی پلک در شهریار که دارای تخصص جراحی فوق پلاستیک است می توانید به سایت انجمن جراحان پلاستیک مراجعه کرده و جراح را در شهر خود یافته و به ایشان مراجعه نمایید.
یکی از روش های پیدا کردن بهترین جراح زیبایی پلک در شهریار این است که در اینترنت به دنبال جراح بوده و یا با افرادی که به تازگی این جراحی را نزد ایشان انجام داده اند، در خصوص جراح زیبایی پلک خود سوالات مورد نیاز را بپرسید.

سخن پایانی

انتخاب بهترین جراح زیبایی پلک می تواند احتمال بروز عوارض جانبی بعد از جراحی را تا حدود زیادی بکاهد. زیرا جراح فوق تخصص پلاستیک تجربه و مهارت کافی را در خصوص نحوه و تکنیک جراحی داشته و می تواند با توجه به نیاز بیمار جراحی را انجام دهد.

https://www.allaboutvision.com/cosmetic/blepharoplasty.htm

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران
عضو رسمى انجمن جراحان پلاستیک و زیبایى ایران
رتبه اول بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک در کشور
با بیش از 17 سال سابقه جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی در تهران

برچسب ها:
مقالات مرتبط
لیفت چانه و گردن

لیفت چانه و گردن

لیفت چانه و گردن داشتن گردنی صاف و برازنده باعث می شود تا چهره و تصویری زیبا برای فرد تداعی شده و برای بهبود ظاهر کلی فرد...

جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش جراحی زیبایی و بازسازی گوش خارجی اغلب برای ترمیم نقایص ناشی از آسیب و یا دلایل مادر زادی انجام می شود....

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *