(021) 88889004– 88773358
تهران، ميدان ونک، نرسيده به پل همت، جنب ساختمان خورشيد، ساختمان ١٢٦٦، طبقه چهارم، واحد ١٤

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی

جراحی بینی امروزه محبوب تر از همیشه است. در حالی که هر چه جراحی بینی ساده تر و شایع تر می شود، بیماران زمان بیشتری را برای پیدا کردن بهترین جراح بینی می گذرانند تا بتوانند جراح خوبی را برای جراحی انجام دهند و به درستی جراحی زیبایی شوند.

با جستجو در گوگل می توانید بهترین جراح بینی و یا جراح بینی که به محل زندگی تان نزدیک است و یا دسترسی دارند،  به راحتی جراحان زیادی را پیدا کنند.

بهترین جراح پلاستیک

بیمار چگونه بهترین جراح بینی را پیدا می کند؟

داشتن یک مجموعه جامع از حداقل معیارها می تواند کمک زیادی به بیماران کند. موارد زیر می تواند نقطه شروع خوبی برای بررسی بین جراحان مختلف می باشد. که عبارتند از :

داشتن مدرک معتبر

حداقل مدرک مورد نیاز برای انجام جراحی های زیبایی را باید از منبعی معتبر داشته باشد تا بتواند اقدام به جراحی زیبایی بینی نماید. شما خواهان بهترین جراح بینی هستید تا نتیجه جراحی قابل قبولی را داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص جراح بینی می توانید به بخش درباره دکتر مراجعه نمایید.

تجربه و نتایج جراح بینی

جراحان بینی باید تجارب قبلی و مربوطه و مهارت خود را به بیمار نشان دهد و تصویر واقعی از نتایج جراحی بینی را به بیمار نشان دهند. برای نشان دادن تجربه و مهارت می توان عکس های قبل و بعد افرادی که قبلا جراحی کرده اند نیز به بیمار نشان داده شود. می توانید برای مشاهده تجربیات دکتر عطایی به گالری عکس مراجعه نمایید.

نظر بیماران قبلی

علاوه بر دیدن عکس های قبلی و بعدی بیماران جراحی شده، می توانید از افرادی که نزد ایشان جراحی کرد اند و در زمان مشاوره و معاینه نزد دکتر آمده اند نیز سوالاتی بپرسید ومیزان رضایت از جراح بینی را بپرسید.

مشاوره کامل بیمار

جراح بینی باید مشاوره ای را جامع در خصوص انجام جراحی بینی انجام دهند. دکتر عطایی به عنوان جراح بینی در این خصوص همیشه زمان کافی برای بیمار می گذارد تا تمامی سوالات و ابهامات بیمار برطرف شود.

انتخاب بهترین جراح بینی به همراه یک تیم خبره می تواند در نتیجه جراحی پلاستیک و زیبایی موثر باشد .دکتر علی اکبر عطایی ‎فوق تخصص جراحى پلاستیک و زیبایی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های پلاستیک می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره های  02188773358 و 02188889004 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

در این جلسات مشاوره که معمولا به دو بخش تقسیم می شود، اهداف زیباشناختی، آناتومی بینی منحصر به فرد، تاریخچه پزشکی و شیوه زندگی فرد پرسیده و بررسی می شود. بیماران به دنبال بهترین جراح بینی هستند تا این جلسه مشاوره را با جراح داشته باشند و در خصوص انتظارات خود صحبت کنند و نتیجه بگیرند.

انتخاب درمان مناسب

هنگامی که یک جراح اقدام به بررسی بیمار می نماید و ویزیت های فیزیکی و بررسی های آزمایشات و عکس برداری ها را انجام می دهد، بهترین روش برای انجام جراحی را بر روی بینی در نظر می گیرد تا کمترین عوارض را به همراه داشته باشد.

انتخاب بهترین جراح بینی

جراح بینی باید بتواند حس اعتماد را در فرد ایجاد نماید. پیدا کردن مناسب ترین و بهترین جراح بینی نیز با توجه به موارد فوق بسیار آسان به نظر می رسد، ولی باید این نکته را در نظر داشت  که انتخاب بهترین جراح بینی که دارای مهارت، تبحری، تجربه و زیباشناختی نیز کمی دشوار است. زیرا با انتخاب جراح بینی خوب می تواند نتیجه عالی را در آینده داشته باشد.

https://www.plasticsurgery.org/news/blog/

برخی از مقالات مرتبط 

بهترین جراح پلاستیک در تهران 

جراحی بینی 

عمل ترمیمی بینی

Call Now Buttonتماس با پزشک