(021) 88889004– 88773358
تهران، ميدان ونک، نرسيده به پل همت، جنب ساختمان خورشيد، ساختمان ١٢٦٦، طبقه چهارم، واحد ١٤

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

اگر می خواهید که جراحی بینی گوشتی انجام دهید که معمولا با همان نام جراحی زیبایی بینی مطرح می شود، باید به دنبال جراح بینی با تجربه، ماهر و متخصص باشید که این جراحی را انجام دهد. جراح فوق تخصص پلاستیک معمولا همه جراحی های زیبایی صورت و بدن را انجام می دهد ولی این جراحی ها را در هر یک از به طور تخصصی انجام می دهد تا علاوه  بر زیبایی، عملکرد آن بخش تحت تاثیر قرار نگیرد. بینی یکی از این موارد است که باید زیبایی و عملکرد همزمان مد نظر باشد.

جراحی زیبایی بینی گشوتی

اما چگونه این چنین جراح بینی گوشتی خوب در تهران می توان پیدا کرد؟

در ادامه دکتر علی اکبر عطایی جراح بینی در تهران نیز فاکتور های مهمی را بیان خواهند کرد.

جراح مورد نظر را چگونه می تواند پیدا کرد؟

در وهله اول و بعد از انتخاب چند جراح که با پرس و جو از اطرافیان و جستجو در اینترنت صورت گرفته است، باید مجوز و تخصص های جراح پلاستیک نیز بررسی شود تا بدانید آیا فرد صلاحیت این جراحی مهم و حیاتی را دارد یا خیر.

برای این کار می توانید به سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران مراجعه کرده و لیست جراحام فوق تخصص پلاستیک را در شهر خود مشاهده نمایید.

تجربه درمان بیماران با شرایط خاص شما را داشته باشد و قبلا این جراحی را در چندین نوبت انجام داده باشد.

با تمامی مراحل بستری شدن تا ترخیص را برای بیمار توضیح داده و نتایج جراحی و موارد مورد نیاز را برای بیمار توضیح دهد.

در خصوص بیمه درمانی و جراحی نیز اطلاعاتی داشته باشد. زیرا اگر به دلایل درمانی عمل بینی انجام شود، بیمه تا حدودی از هزینه جراحی را متقبل می شود.

شما بتوانید به راحتی با جراح بینی گوشتی صحبت کرده و به طور کامل سوالات خود را بپرسید و پاسخ  صریح دریافت نمایید.

 در ادامه  مهمترین مراحل یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در تهران نیز قرار داده شده است تا بتوانید به راحتی جراح بینی مورد نظر خورد را پیدا کنید.

پرس و جو از اطرافیان

این مرحله ابتدایی ترین و راحت ترین روش برای تهیه لیستی از جراحان بینی است. که می توانید از دوستان، فامیل و هر آن که در اطراف شما جراحی بینی انجام داده است، باشد.

همچنین می توانید در  این میان در اینترنت جستجو کنید.

جستجو در اینترنت

به دلیل گستردگی اینترنت و دسترسی افراد به شبکه های اجتماعی نیز می توانید لیستی از بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را پیدا کنید و به لیستتان اضافه کنید.

میزان تجربه

در وهله اول برای به دست آوردن میزان تجربه و تبحر جراح بینی گوشتی می توانید به عکس ها و فیلم های ارائه شده از بیماران و جراحی های انجام شده اکتفا کنید و سپس برای اطمینان به مطب ایشان مراجعه نمایید.

در این میان می توانید تعداد جراحی های موفق و میزان تجربه جراح بینی گوشتی را به دست اورده و با اطمینان بیشتری به ایشان مراجعه نمایید.

مراجعه به مطب

برای اطمینان از میزان تجربه و همچنین صحبت و مشاوره با جراحی بینی بهترین روش این است که به مطب ایشان مراجعه نمایید. زیرا با صحبت کردن و پرسیدن سوال و دریافت پاسخ های صریح نیز می تواند در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی موثر باشد.

همچنین می توانید از نمونه کار ها و میزان رضایت بیماران از جراحی، جراح بینی مطمئن شوید.

بررسی محل جراحی

محل جراحی باید از دارای تیمی متخصص و  متبحر در خصوص جراحی و مراقبت های قبل و بعد از آن باشد. به همین دلیل باید در زمان مراجعه به مطب در خصوص کلینیک و یا بیمارستان محل جراحی باید سوالات خود را بپرسید و اطمینان حاصل نمایید.

زیرا عمل رعایت بهداشت و موارد ایمنی در بیمارستان ها ممکن است عوارضی را بعد از جراحی بینی به همراه داشته باشد. زمانی که بهترین جراح بینی گوشتی را انتخاب نمایید، نیز محل جراحی نیز تعیین شده  و ارزیابی می شود. که اصولا جراح بینی با سطح بالای تجربه بهترین محل را برای جراحی انتخاب می کند که دارای استارندارد های بالای اولیه برای جراحی باشد.

جراحی زیبایی بینیبا جراح صحبت نمایید

وقتی طبق موارد فوق بهترین جراح بینی گوشتی خود را انتخاب نمودید، به مطب مراجعه کرده و مشاوره و ملاقاتی داشته باشید و تمامی سوالات خود را که برایتان پیش آمده است بپرسید. با جراح بینی خود صادق و راحت باشید و از تمامی موارد جراحی اعم از عوارض و مزایای جراحی بینی گوشتی سوال نمایید.

سوالات متداول

سوالاتی که معمولا باید از جراح بینی گوشتی قبل از جراحی بپرسید:

  • در خصوص انتظارات خود با جراح صحبت کنید.
  • عوارض و مزایای جراحی بینی گوشتی را بپرسید.

همچنین

  • آیا جراحی های مشابهی انجام داده اید؟
  • تعداد جراحی بینی گوشتی های تان چه تعداد است؟
  • آیا به نظر بیمار اهمیت می دهید؟
.دکتر علی اکبر عطایی یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در تهران هستندکه با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های پلاستیک می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره های  02188773358 و 02188889004 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هزینه جراحی بینی

بیمه برای جراحی بینی گوشتی نیز هزینه ای را در نظر نمی گیرد. معمولا بیمه برای افرادی که دارای انحراف بینی هستند و یا شکستگی بینی هستند، ممکن است تحت پوشش بیمه قرار گیرد.

در خصوص هزینه قبل از جراحی بینی با جراح خود صحبت نمایید.

به خاطر داشته باشید که انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی می تواند از بروز عوارض بعد از جراحی بینی کاسته و نتایج جراحی بینی را با نظر شما یکی باشد. همچنین از ایجاد هزینه های مازاد که برای درمان های تکمیلی استفاده می شود را می کاهد.