(021) 88889004– 88773358
تهران، ميدان ونک، نرسيده به پل همت، جنب ساختمان خورشيد، ساختمان ١٢٦٦، طبقه چهارم، واحد ١٤
دکتر علی اکبر عطایی / جراحی بینی / بهترین جراح بینی در شهریار تهران
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

بهترین جراح بینی در شهریار تهران

جراحی زیبایی بینی متداول ترین و پر طرفدارترین جراحی زیبایی صورت محسوب می شود که همه ساله افراد زیادی برای این جراحی کاندید شده و به دنبال بهترین جراح بینی در محل زندگی خود هستند تا از نتیجه عمل خود نهایت رضایت را داشته باشند. در این مقاله با همکاری دکتر علی اکبر عطایی جراح بینی در شهریار بر آنیم تا توضیحاتی در خصوص بهترین جراح بینی در شهریار و نحوه انتخاب آن صحبت نماییم. قبل از شروع صحبت در خصوص ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران، درباره جراحی بینی و انواع آن اطلاعات مفیدی را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

 

رینوپلاستی یا جراحی بینی چیست؟

رینوپلاستی که در بین افراد با عنوان جراحی بینی شناخته شده است، دارای دو آیتم جداگانه است که جراح بینی می تواند آن ها را به طور جداگانه و یا همزمان انجام دهد. این دو بخش عبارتند از ایجاد اصلاحات ساختاری و اصلاحات ظاهری. البته در بسیاری از موارد، اصلاح مشکلات ساختاری بینی می تواند به بهبود ظاهر آن کمک بسیار زیادی نماید. در نتیجه نمی توان این دو آیتم را جدا از هم در نظر گرفت.

هدف از جراحی بینی را می توان از بین بردن مشکلات ساختاری مانند انحراف بینی، پولیپ و … در جهت بهبود وضعیت تنفسی فرد و همچنین و افزایش زیبایی ظاهری دانست. در حقیقت به گفته متخصصان، مهم ترین دلیل انجام عمل بینی، رفع مشکلات تنفسی است که در پی آن مقاصد زیبایی هم در نظر گرفته می شود.

مزایای جراحی بینی

 

انواع عمل بینی

همان طور که گفتیم، جراحی بینی دارای دو نوع مختلف درمانی و زیبایی است. در بسیاری از موارد این دو نوع با هم تلفیق شده و به این ترتیب، هم مشکلات تنفسی و هم مشکلات ظاهری برطرف می شوند. در ادامه توضیحات جراحی درمانی و زیبایی بینی را می خوانید:

جراحی درمانی بینی

جراحی بینی که به منظور بر طرف و درمان کردن مشکلات، بیماری ها و آسیب های وارده به بینی انجام شود. به رینوپلاستی Reconstruct (بازسازی کردن) در بین جراحان بینی شناخته می شود. مهم ترین قصد جراح و فرد متقاضی جراحی، رفع مشکلات بینی برای بهتر شدن وضعیت تنفسی است.

بیشتر بدانید
عوارض جراحی زیبایی بینی

دو دسته از افراد برای انجام این نوع عمل کاندید می شوند که هدف یکی از آن ها فقط درمان مشکلات ساختاری بینی است و قصد تغییر ظاهر بینی خود را ندارد. در مقابل افرادی وجود دارند که می خواهند علاوه بر اصلاح مشکلات پایه ای، تغییراتی در ظاهر بینی هم ایجاد کنند. جراح بینی می تواند به هر دو دسته کمک کند تا بتوانند از نتیجه رینوپلاستی رضایت کامل را داشته باشند.

نمونه کار عمل بینی دکتر عطایی

 

عمل زیبایی بینی

ممکن است فردی که کاندید جراحی زیبایی بینی می شود، هیچ گونه مشکل و بیماری در بینی مانند مشکلات معمول در تنفس و عملکرد نداشته باشد و صرفا هدف از انجام این جراحی برای تغییر ظاهر بینی باشد.

در بسیاری از موارد ممکن است فرد وسواس داشته باشد و در حقیقت مشکل جدی در ظاهر بینی اش وجود نداشته باشد، در این گونه موارد، جراح بینی به بیمار پیشنهاد می کند که از انجام جراحی زیبایی بینی صرف نظر نموده یا روش های کم تهاجمی تر جایگزین مانند تزریق ژل به بینی را جایگزین کند.

 

چرا که مهم ترین دلیل انجام جراحی زیبایی بینی، افزایش تناسب میان بینی و سایر بخش های صورت است و اگر این تناسب به صورت نسبی موجود باشد، نیاز اساسی برای انجام عمل رینوپلاستی وجود نخواهد داشت.

به طور مثال، اگر بینی شما به نسبت سایر بخش های صورت دارای ویژگی های زیر باشد، می توان گفت که شما برای انجام عمل زیبایی بینی کاندیدای مناسبی هستید:

  • اندازه بینی شما نسبت به سایر بخش های بینی بزرگ تر یا کوچک تر است.
  • نوک بینی دارای مشکلاتی مانند افتادگی یا عرض زیاد باشد.
  • برجستگی هایی بر روی استخوان تیغه بینی وجود دارد. به این برجستگی ها قوز گفته می شود.
  • سوراخ ها یا پره های بینی با یکدیگر متقارن نیستند.

مهم ترین ویژگی بهترین جراح بینی

با توجه به پیشرفت هایی که به طور روز افزون در زمینه جراحی بینی ایجاد می شوند، یک جراح بینی باید خود را با این پیشرفت ها تطبیق داده و بتواند به بهترین شکل دانش و مهارت های خود را به روز نگه دارد.

یکی از مهم ترین پیشرفت هایی که در زمینه محبوب ترین جراحی زیبایی در ایران حاصل شده است، امکان انجام اصلاحات درمانی و ساختاری بر روی بینی همزمان با تغییرات ظاهری است.

بیشتر بدانید
همه چیز درباره جراحی بینی طبیعی

ظهور روش هایی مانند عمل اندوسکوپی بینی هم می تواند به انجام اصلاحات درمانی بینی بدون نیاز به باز کردن کل بینی و ایجاد تغییرات ظاهری مورد انجام قرار گیرد. اما همان طور که می دانید، بیشتر افرادی که از مشکلات تنفسی به دلیل ساختار نادرست بینی شکایت می کنند، بدشان نمی آید که همزمان با حذف این مشکلات، ظاهر بینی خود را نیز تغییر دهند.

 

بهترین جراح بینی در شهریار تهران چه کسی است؟

برای انتخاب بهترین جراح بینی در شهریار باید نکاتی را مد نظر داشت زیرا جراحی بینی، از جمله عملهایی محسوب می شود که نتیجه ای دائمی داشته و در صورت عدم انتخاب صحیح جراح بینی ممکن است عواقب جبران ناپذیری اتفاق بیوفتد.
در ادامه به توضیح برخی از ویژگی های بهترین جراح بینی در شهریار خواهیم پرداخت.

ویژگی های بهترین جراح بینی

هر جراحی برای آن که بتواند عنوان بهترین جراح بینی را به خود اختصاص دهد، باید دارای یک سری ویژگی ها باشد. در ادامه این ویژگی ها را بر شمرده ایم تا بتوانیم به شما در انتخاب چنین جراحی کمک کنیم. یک فرد متقاضی عمل بینی باید برای انتخاب جراح به موارد زیر توجه داشته باشد:

مدرک و تخصص جراح

بسیاری از جراحان بینی دارای تخصص های غیر مرتبط به جراحی بینی بوده و با گذراندن دوره ای اقدام به جراحی بینی می نماید. به همین دلیل توصیه می شود تا برای انجام جراحی بینی، به پزشکی مراجعه نمایید که علاوه بر تخصص، مدرک لازم برای انجام جراحی بینی را نیز داشته باشد تا نتیجه جراحی بینی مطلوب واقع شود.

برای گرفتن وقت مشاوره از دکتر علی اکبر عطایی دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک می توانید با شماره 02188889004تماس حاصل فرمایید.

 

تجربه جراحی های مشابه

دانستن این که آیا جراح انتخابی شما از تجربه مشابه در انواع عمل بینی برخوردار است یا خیر، با درخواست نمونه کار عمل های قبلی ممکن است. شما می توانید با درخواست نمونه کار عمل بینی از جراح انتخابی خود، به میزان تجربه و مهارت ایشان پی برد. همچنین در خصوص تعداد جراحی های مشابه نیز صحبت شود و با جراح بینی درباره عمل زیبایی مشورت نمایید.

برای دیدن برخی از نمونه کارهای دکتر عطایی در زمینه جراحی بینی می توانید اینجا کلیک کنید.

صحبت با بیماران قبلی

در زمان مراجعه به مطب قطعا بیمارانی هستند که به تازگی نزد جراح بینی خوب در شهریار جراحی بینی انجام داده اند. در خصوص نحوه برخورد، جراحی و همچنین میزان رضایت از جراحی می توانید با بیمار صحبت نمایید.

بیشتر بدانید
عمل بینی فانتری و تفاوت آن با مدل طبیعی

جستجو در اینترنت

با جستجو در اینترنت می توان هم بهترین و هم نزدیک ترین جراح بینی را در شهریار پیدا کرده و به ایشان مراجعه کرد. همچنین با وارد شدن به سایت انجمن جراحان پلاستیک، می توان جراح فوق تخصص پلاستیک را که در شهریار جراحی انجام می دهد را شناخت و ایشان مراجعه کرد.

انتخاب نزدیک ترین جراح به محل زندگی

به دلیل آن که قبل و بعد از جراحی نیاز است تا به طور مرتب به جراح بینی مراجعه شود، توصیه می شود تا نزدیک ترین جراح بینی را برای انجام جراحی انتخاب نمایید یا به مطب به راحتی تردد نمایید.

بهترین جراح بینی در شهریار

 

پرس و جو از اطرافیان

در صورتی که اطرافیان و دوستان جراحی بینی انجام داده اند، توصیه می شود تا در خصوص جراح بینی که نزد ایشان عمل بینی انجام داده اند، صحبت کرده و مشورت نمایید.

مراجعه به مطب

در صورتی که جراح بینی در مطب و یا کلینیک جراحی را انجام می دهد، به منظور شناخت جراح، مشاهده نمونه کار و دریافت مشاوره بهتر است به مطب مراجعه شود.

 

انتخاب جراح بینی در شهرستان شهریار تهران

شهرستان شهریار امروزه به شهری پر جمعیت تبدیل شده است. ممکن است شما نیز اهل این شهر باشید و بخواهید که بینی خود را در شهر محل زنذگی خود عمل کرده و به اصلاح مشکلات ساختاری و ظاهری آن بپردازید.

در کلینیک دکتر علی اکبر عطایی در شهریار می توانید به بهترین شکل ممکن اعمال زیبایی را انجام داده و از بابت نتیجه عمل نگران نباشید. انتخاب بهترین جراح بینی در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر گذار بود و کمک می کند تا از جراحی رضایت کامل داشته باشید.​

در صورتی که ساکن شهر تهران هستید، برای گرفتن وقت مشاوره می توانید با مطب دکتر عطایی در ونک نیز ارتباط برقرار کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 3.6]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + دو =

Call Now Buttonتماس با پزشک