ساعات کاری : روزهای زوج بعدازظهر، با تعیین وقت قبلی

بهترین جراح بینی در شهریارمدت زمان مطالعه 5 دقیقه

بهترین جراح بینی در شهریار

جراحی زیبایی بینی از متداول ترین و پر طرف دارترین جراحی زیبایی های صورت محسوب می شود که همه ساله افراد زیادی برای این جراحی کاندید شده و به دنبال بهترین جراح بینی در محل زندگی خود هستند تا از جراحی خود نهایت رضایت را داشته باشند.
در این مقاله با همکاری دکتر علی اکبر عطایی جراح بینی در شهریار بر آنیم تا توضیحاتی در خصوص بهترین جراح بینی در شهریار و نحوه انتخاب آن صحبت نماییم. قبل از شروع صحبت در خصوص ویژگی ها درباره جراحی بینی و انواع آن کمی اطلاعات در اختیاران خواهیم گذاشت.

جراحی بینی طبیعیرینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی چیست؟

رینوپلاستی که در بین افراد با عنوان جراحی زیبایی بینی شناخته شده است دو آیتم جداگانه در جراحی های مرتبط به بینی است که جراح بینی در شهریار می تواند به طور جداگانه و یا همزمان انجام دهد.

در رینوپلاستی، جراح بینی تا حدودی به بازسازی ساختار داخلی بینی می پرازد. رینوپلاستی عموما بر روی بینی های آسیب دیده و یا دارای بیماری های تنفسی و ساختاری انجام می شود.
در رینوپلاستی، جراح بینی در شهریار به عمل هایی مانند سپتوپلاستی، یا جراحی بینی شکسته می پردازد تا در صورت آسیب به استخوان و یا غضروف آن را درمان کند. سپس جراحی زیبایی بینی انجام می دهد.
در ادامه در خصوص انواع جراحی بینی بیشتر توضیح خواهیم داد.

بهترین جراح بینی در شهریارانواع جراحی بینی

جراحی درمانی بینی

جراحی بینی که به منظور بر طرف و درمان کردن مشکلات ، بیماری ها و آسیب های وارده به بینی انجام شود. به رینوپلاستی Reconstruct (باز سازی کردن) در بین جراحان بینی شناخته می شود.

جراحی زیبایی بینی

از پرطرفدارترین حوزه جراحی بینی می توان به جراحی زیبایی بینی اشاره کرد. در این نوع از جراحی بینی، ممکن است فردی که کاندید جراحی بینی در شهریار می شود، هیچ گونه مشکل و بیماری در بینی مانند تنفس، عملکرد و خلقت و آفرینش بینی طبیعی نداشته باشد و صرفا هدف از این جراحی به دلیل تغییر ظاهر در بینی انجام دهد. به طور مثال بینی به نسبت سایر بخش های صورت بزرگ تر، کوچک تر، پهن، نوکی افتاده و دارای عرض، ارتفاع و طول متفاوتی باشد. همچنین دارای برجستگی هایی بر روی استخوان و یا غضروف بینی داشته باشد.

که افراد دارای چنین ویژگی هایی برای جراحی زیبایی بینی کاندید مناسبی هستند.

در جراحی بینی پیشرفته امروزه هر دو جراحی زیبایی و بازسازی (درمانی) را جراح بینی در شهریار می تواند همزمان انجام دهد. بدین معنا که در زمان انجام جراحی درمانی و بازسازی بینی، جراحی زیبایی بینی نیز انجام می شود. زیرا در زمان انجام جراحی زیبایی بینی، برخی از قسمت های بینی مورد تخریب قرار می گیرد تا بازسازی انجام شود.
به همین منظور است که در حین جراحی های زیبایی بینی طبیعی، جراح بینی در شهریار، بخش های تخریب شده بینی را مجدد مورد درمان و بازسازی قرار می دهد تا عملکرد های بینی مانند بویایی و تنفس به حال قبل باز گردد.
هر دو روش در جراحی بینی به کار برده می شود تا هم جراحی بینی به منظور بازسازی هم به منظور زیبایی انجام شود.

در ادامه دکتر علی اکبر عطایی ، در خصوص ویژگی های بهترین جراح بینی در شهریار نیز صحبت خواهد کرد.

بهترین جراح بینی در شهریار

برای انتخاب بهترین جراح بینی در شهریار باید نکاتی را مد نظر داشت زیرا جراحی بینی، از جمله عملهایی محسوب می شود که نتیجه ای دائمی داشته و در صورت عدم انتخاب صحیح جراح بینی ممکن است عواقب جبران ناپذیری اتفاق بیوفتد.
در ادامه به توضیح برخی از ویژگی های بهترین جراح بینی در شهریار خواهیم پرداخت.

جراحی زیبایی بینی

ویژگی های بهترین جراح بینی در شهریار

مدرک و تخصص

بسیاری از جراحان بینی دارای تخصص های غیر مرتبط به جراحی بینی بوده و با گذراندن دوره ای اقدام به جراحی بینی می نماید. به همین دلیل توصیه می شود تا برای انجام جراحی بینی، به پزشکی مراجعه نمایید که علاوه بر تخصص، تجربه جراحی بینی های مشابه شرایط شما را داشته باشد تا نتیجه جراحی بینی مطلوب شود.

تجربه جراحی های مشابه

داشتن تجربه جراحی های مشابه با درخواست نمونه کار عمل های قبلی ممکن است. می توانید با درخواست نمونه کار جراحی بینی از جراح، به میزان تجربه و مهارت ایشان پی برد. همچنین در خصوص تعداد جراحی های مشابه نیز صحبت شود و با جراح بینی در شهریار درباره عمل زیبایی بینی مشورت نمایید.

صحبت با بیماران قبلی

در زمان مراجعه به مطب قطعا بیمارانی هستند که به تازگی نزد جراح بینی خوب در شهریار جراحی بینی انجام داده اند. در خصوص نحوه برخورد، جراحی و همچنین میزان رضایت از جراحی می توانید با بیمار صحبت نمایید.

جستجو در اینترنت

با جستجو در اینترنت می توان هم بهترین و هم نزدیک ترین جراح بینی را در شهریار پیدا کرده و به ایشان مراجعه کرد. همچنین با وارد شدن به سایت انجمن جراحان پلاستیک، می توان جراح فوق تخصص پلاستیک را که در شهریار جراحی انجام می دهد را شناخت و ایشان مراجعه کرد.

پرس و جو از اطرافیان

در صورتی که اطرافیان و دوستان جراحی بینی انجام داده اند، توصیه می شود تا در خصوص جراح بینی که نزد ایشان عمل بینی انجام داده اند، صحبت کرده و مشورت نمایید.

مراجعه به مطب

در صورتی که جراح بینی در مطب و یا کلینیک جراحی را انجام می دهد، به منظور شناخت جراح، مشاهده نمونه کار و دریافت مشاوره بهتر است به مطب مراجعه شود.

نزدیک ترین جراح به محل زندگی

به دلیل آن که قبل و بعد از جراحی نیاز است تا به طور مرتب به جراح بینی مراجعه شود، توصیه می شود تا نزدیک ترین جراح بینی را برای انجام جراحی انتخاب نمایید یا به مطب به راحتی تردد نمایید.

سخن آخر

انتخاب بهترین جراح بینی در شهریار در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر گذار بود و کمک می کند تا از جراحی رضایت کامل داشته باشید.​

بهترین جراح پلاستیک

دکتر علی اکبر عطایی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران
عضو رسمى انجمن جراحان پلاستیک و زیبایى ایران
رتبه اول بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک در کشور
با بیش از 17 سال سابقه جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی در تهران

پاسخ

سه × 5 =

Call Now Button