Warning: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: Output file write error --- out of disk space? in /home/drataeic/public_html/wp-includes/class-wp-image-editor.php on line 489

Warning: imagejpeg(/home/drataeic/public_html/wp-content/uploads/2019/10/انواع-ماموپلاستی-و-كانديداهاي-ماموپلاستی-كاهنده-1200x900.jpg): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/drataeic/public_html/wp-includes/class-wp-image-editor.php on line 489

Warning: imagejpeg(/home/drataeic/public_html/wp-content/uploads/2019/10/انواع-ماموپلاستی-و-كانديداهاي-ماموپلاستی-كاهنده-1200x675.jpg): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/drataeic/public_html/wp-includes/class-wp-image-editor.php on line 489
ساعات کاری : روزهای زوج بعدازظهر، با تعیین وقت قبلی

انواع ماموپلاستی و کاندیداهای ماموپلاستی کاهندهمدت زمان مطالعه 4 دقیقه

انواع ماموپلاستى و کاندیداهاى ماموپلاستى کاهنده

انواع ماموپلاستی

همانطور که شاید قبلا و یا در جاهای مختلفی دیده باشید، ماموپلاستی به دو دسته ی ماموپلاستی افزاینده و ماموپلاستی کاهنده تقسیم می شود.

انواع ماموپلاستی و کاندیداهای ماموپلاستی کاهنده

ماموپلاستی افزاینده

به جراحی سینه یا جراحی ماموپلاستی گفته می شود که در این جراحی ، حجم سینه ی بیمار را جراح زیبایی سینه افزایش می دهند . برای این افزایش جحم نیز از روش های تزریق چربی به سینه و یا پروتز سینه استفاده می شود.

ماموپلاستی کاهنده

 جراحی ماموپلاستی کاهنده در افرادی که دارای حجم زیادی از سینه هستند و سینه ها افتادگی پیدا کرده است، انجام می شود. در حقیقت فرد نیاز دارد که سینه ها از نظر وزنی کاهش پیدا کند و هم از لحاظ فرم و شکل سینه، نوک سینه به محل استاندارد متناسب با بدن برگردد و یک شکل زیبا تری بازسازی شود.

چرا ماموپلاستی کاهنده انجام می شود؟

– خانم هایی هستند که دچار درد های گردن، پشت و شانه هستند و برای این درد های مزمن نیز دارو های مسکن مصرف می شود.
– خانم هایی که در زیر سینه و در ناحیه چین زیر سینه (محل اتصال سینه به بدن) دچار راش و اگزما شده و رعایت بهداشت در آن ناحیه برای این خانم ها سخت می باشد و همیشه از مشکلات اگزما، عدم رعایت بهداشت و بو دادن بدنشان در این ناحیه نگرانند.
– برخی از مواقع به دلیل همان وزن زیادی که در بافت سینه ای وجود دارد، روی تنه های عصبی که از محل گردن و یا کمر عبور می کنند، فشار وارد می شود و بیمار درد های عصبی دائمی را دارد
– معمولا خانم ها به دلیل داشتن سینه های بزرگ، از انجام فعالیت های فیزیکی خود را محروم می کند. در حقیقت یک وزنه ی اضافی به بدن آویزان است و این مانع فعالیت خوب خانم ها می شود.
نکته ی مهم دیگری که دکتر عطایی در خصوص جراحی ماموپلاستی بیان می کنند که زمانی که سینه ها از حد معمول خیلی بزرگ تر شود و نا متناسب با بدن خانم باشد، آن تصویر یا انگاره ای که فرد از خود دارد، با سینه های بزرگ تخریب می شود. بنابراین از نظر روح روانی، دچار مشکل می شوند.
نکته ی آخر این است که معمولا این گروه از خانم ها برای به پیدا کردن یک لباس خوب و مناسب معمولا درد سر های زیادی دارند.
بنابراین همیشه برای پیدا کردن حتی لباس زیر مناسب نیز مشکلات عدیده ای دارند و همین مورد ساده باعث بروز اختلالات روحی و روانی می شود و احساس خوبی از شرایط خود ندارند.

کاندید مناسب ماموپلاستی کاهنده

باید فردی که می خواهد ماموپلاستی کاهنده انجام دهد، از نظر فیزیکی در سلامت کامل باشد، به طور مثال از نظر قلب، ریه، فشار خون و بیماری های زمینه ای شرایط خوبی داشته باشند. زیرا درحقیقت جراحی ماموپلاستی یک جراحی ماژور و بزرگی است.
بنابراین باید فرد از نظر موارد مذکور و همچنین بیماری های زمینه ای مانند دیابت، فشارخون، تیروئید و هر گونه بیماری که زمینه ای دیگر که فرد مصرف دارو به طور مداوم دارد، حتما تحت کنترل قرار گیرد و پزشک متخصص اجازه ی این جراحی طولانی را بدهد، تا تحت جراحی قرار گیرد.
خانم های بسیار چاق به دلیل اضافه وزنی که دارند کاندید مناسب جراحی ماموپلاستی نیستند. مگر این که دارای شرایط خاص باشند و مراقبت های خاصی را بعد از جراحی انجام دهند. تا عمل جراحی برای این افراد صورت گیرد.

مصرف هر گونه دخانیات قبل و بعد از جراحی ممنوع

اگر دود و دخانیات قبل و بعد از جراحی مصرف شود، باعث می شود تا آسیب جدی در ترمیم زخم صورت گیرد بنابراین فرد کاندید مناسب برای انواع جراحی ماموپلاستی نخواهد بود.

همانطور که شاید قبلا و یا در جاهای مختلفی دیده باشید، ماموپلاستی به دو دسته ی ماموپلاستی افزاینده و ماموپلاستی کاهنده تقسیم می شود. دکتر علی اکبر عطایی ‎فوق تخصص جراحى پلاستیک و زیبایی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های پلاستیک می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره های  ۰۲۱۸۸۷۷۳۳۵۸ و ۰۲۱۸۸۸۸۹۰۰۴ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

محل برش در جراحی ماموپلاستی کاهنده

نکته ای که در خصوص تصمیمات خود فرد مطرح است، این است که خانمی که می خواهد، جراحی ماموپلاستی انجام دهد، باید بداند که جراحی ماموپلاستی کاهنده بدون اسکار وجود ندارد. اسکار ها عموما در نواحی ایجاد می شوند که یا پوشیده می شوند و یا جنس پوست شرایطی دارد که به مرور زمان جای اسکار کم رنگ می شود. بنابراین اگر شما نسبت به جای اسکار خیلی وسواس داشته باشید، این جراحی به شماتوصیه نمی شود ولی در صورتی که به عوارض فوق به دلیل بزرگی سینه ها دچار هستید نیز باید جراحی ماموپلاستی کاهنده را انجام دهید و از اسکار ها چشم پوشی کنید. می توانید با مراجعه منظم به جراح ماموپلاستی و دریافت دارو های مناسبی که در هر مرحله ی درمان به شما توصیه می شود، اسکار ها را با کمترین عارضه درمان کرده وتا حدودى کمتر کرد.

بهترین جراح پلاستیک

دکتر علی اکبر عطایی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران
عضو رسمى انجمن جراحان پلاستیک و زیبایى ایران
رتبه اول بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک در کشور
با بیش از 17 سال سابقه جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی در تهران

پاسخ

2 × سه =

Call Now Button