آنالیز قبل از عمل بینی

آنالیز قبل از عمل بینی

در رابطه با جراحی بینی و هر نوع از جراحی های زیبایی، نیاز است تا آنالیزی برای هر فرد قبل از عمل انجام شود. دراین مقاله دکترعطایی فوق تخصص جراحی پلاستیک درخصوص آنالیز قبل از عمل بینی مطالبی را بیان می کنند.

آنالیز قبل از عمل بینی چیست و چرا مهم است؟

آنالیز قبل ازعمل یعنی نباید تمامی بیماران به یک نحو جراحی زیبایی بینی شوند. هر فردی صورت و بینی خاص خودش را دارد قاعدتا عمل، شیوه ی عمل و اقدامات عمل نیز برای هر فرد متفاوت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به توضیحات دکتر علی اکبر عطایی در زیر توجه نمایید.

دکتر عطایی جراح پلاستیک معمولا از بیمارانی که کاندید جراحی بینی و یا هر جراحی دیگری هستند، عکس های قبل از جراحی بینی را با خود به همراه داشته باشند، تا به طور کامل بررسی کرده و یک آنالیز جامع انجام دهند. یعنی با استناد بار این عکس ها و  با خطوط استانداری که باید بر روی عکس ها رسم شود آنالیز بینی و صورت آغار می شود.

آنالیز قبل از عمل بینی

کاربرد آنالیز قبل از عمل 

بعد از رسم این خطوط، عیب های جزئی بینی را که ممکن است در نگاه اول دیده نشوند، را پیدا کرده و جراح بینی خوب می تواند با انجام اینکار، موارد و جراحی هایی که فرد نیاز دارد تا به خاطر آن تحت جراحی قرار گیرد و به نتیجه ی بهتری بعد از جراحی بینی برسند، را متوجه خواهد شد.

زمانی که خطوط مورد نظر رسم شد، اختلافات موجود در صورت پیدا می شود. بنایراین هرفردی باید قبل از عمل بینی، صورتش توسط بهترین جراح بینی آنالیز شود و با توجه به به بررسی های انجام شده روی همان فرد، جراحی انجام  شود. تا نتیجه ی جراحی طبیعی و زیبایی را فرد بعد از جراحی بینی به دست آورد.

هر فردی باید نسبت به شرایط و با توجه به شماتیک صورت خود بررسی و عمل شود، بنابراین نتیجه ی عمل بینی هر کسی با خود فرد مقایسه می شود.

در رابطه با جراحی بینی و هر نوع از جراحی های زیبایی، نیاز است تا آنالیزی برای هر فرد قبل از عمل انجام شود. دکتر علی اکبر عطایی ‎فوق تخصص جراحى پلاستيك و زيبايي با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های پلاستیک می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره های  ۰۲۱۸۸۷۷۳۳۵۸ و ۰۲۱۸۸۸۸۹۰۰۴ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

برخی از اختلالات موجود در صورت و بینی با انجام جراحی به طور کامل برطرف می شود، برخی از این موارد با جراحی بهبود پیدا کرده و در مواقع نادر برخی از اختلالات اصلا قابلیت برطرف شدن در بدن را ندارند. بنابراین باید یک دید واقع بینانه قبل از جراحی داشت و انتظارات غیر واقعی از جراح بینی و نتیجه ی جراحی نداشت. زیرا نتیجه ی جراحی برای هر فرد، منحصر به فرد می باشد و با فرد دیگر قابل مقایسه نیست.

نتیجه ی جراحی با توجه به آنالیز

با این حال اگر آنالیز قبل از هر گونه جراحی ، حتی جراحی بینی به درستی انجام شود و پیگیری های بعدی از سمت بیمار به موقع باشد، به تمامی مراقبت های بعد از جراحی بینی و هرنوع از جراحی زیبایی دیگری که توسط فوق تخص جراحی پلاستیک بیان می شود، دقت شود و به درستی صورت گیرد.، مطمئنا نتایج خیلی بهتری از جراحی به دست خواهد آمد.

پاسخ

13 − 10 =

Call Now Button